Вперше в нашому училищі ОСТАННІЙ ДЗВОНИК онлайн!

Останній дзвоник перед виходом на переддипломну практику пролунав сьогодні онлайн для студентів 4 курсу спеціалізації Лікувальна справа Лебединського медичного училища імені професора М.І.Сітенка. Із завершенням теоретичного навчання вітали студентів та бажали успіхів у житті, натхнення, добра та благополуччя, здоров'я та миру директор училища Олександр Удодік, заступники директора Жанна Смолова та Світлана Пухно. З побажаннями здобувати нові знання, набувати досвіду під час практики, бути мудрими, чесними, добрими виступили завідувач практичним навчанням Надія Брага та завідувач відділенням Олена Повидиш. Теплі, гарні слова на адресу студентів та викладачів лунали з вуст класних керівників Ірини Нечваль та Людмили Хрін, мами випускника Наталії Богатирьової. Привітали цьогорічних випускників першокурсники та президент училища. Зі словами щирої вдячності, любові, поваги до викладачів від імені всіх студентів звернулися старости груп. Всі згадали 4 роки навчання в училищі, і професійні конкурси, і туристичні походи, і наукові пікніки, і "Веселі ложки", і олімпіади, і директорські контрольні роботи, і спортивні змагання, і вечори відпочинку. Переглянули відеосюжети та фотографії зі студентського життя. І наостанок виконали гімн училища. СВЯТО відбулося. Хоча і онлайн.