Олімпіада з внутрішньої медицини

Вітаємо з ще однією цікавою подією в житті коледжу!  Уже традиційні олімпіади з клінічних дисциплін цього року  проводяться нетрадиційно.  Урізноманітнюються завдання, форми проведення етапів олімпіади, критерії оцінювання ... Але незмінним залишаються  море позитивних емоцій, що наповнюють кожного учасника олімпіади. Діяти точно, швидко, професійно, реально виконуючи всі практичні навички на "пацієнтах",  поставити точний діагноз, "прочитати" кардіограму, "пройти" тестування, надати допомогу згідно алгоритмів довелося учасникам олімпіади з внутрішньої медицини, що відбулася у коледжі 9 грудня 2020 року. Вітаємо всіх учасників олімпіади, а особливо - переможців. 1 місце виборола Лопа Я. 2 місце - Гриценко Д. 3 - Гринько Д. Зазначимо, що для Гриценко Дарини - це друга перемога у цьому сезоні. Дякуємо нашим студентам за гарні знання та вміння. А ще запрошуємо до нас на навчання. Стань справжнім професіоналом, як і наші випускники.