Олімпіада з хірургії

Олімпіадою з хірургії серед студентів 4 курсу, спеціалізації Лікувальна справа розпочався місячник професійної майстерності у Лебединському фаховому медичному коледжі імені проф.М.І Ситенка.
Студенти виконували практичні навички, розв'язували створені ситуаційні задачі на окремих "станціях" в умовах, максимально наближених до реальних, навіть без світла, або  "під час руху автомобіля", з обмеженням у часі.
    Компетентні члени журі (викладачі коледжу, лікарі Лебединської ЦРЛ, дирекція, студентське самоврядування) оцінювали роботу студентів згідно алгоритмів за чітко визначеними критеріями. Із 26 учасників, що виявили бажання брати участь у олімпіаді, 1 місце за сумою балів здобула  Гриценко Дарина, 2-Яковенко Вікторія, 3-Кайнара Артем. Вітаємо переможців. Та зазначимо, що кожен учасник олімпіади отримав заряд позитивних емоцій, досвід роботи в команді, навчився діяти швидко, точно, правильно. На часі: олімпіади з інших клінічних дисциплін, конкурси з десмургії, з ін'єкційної техніки, медичні турніри, навчальні семінари та багато чого цікавого. Слідкуйте за нашими публікаціями.