"Сітенківці - це звучить гордо"

Презентація цього довготривалого творчого проєкту, яким керує викладач училища Корчменко Людмила Андріївна, відбулася днями в Лебединському медичному училищі імені професора М.І.Сітенка. Першокурсників познайомили з біографією та діяльністю нашого земляка, професора, лікаря-ортопеда, чиє ім'я носить наше училище - Михайла Івановича Сітенка. Під час заходу використані відео та презентації, створені студентами під час відвідин Інституту ортопедії та травматології м. Харкова, яким завідував М. І. Сітенко, а зараз він носить його ім'я. Налагоджена гарна співпраця з харківськими сітенківцями. Презентували кращих студентів, переможців конкурсів, олімпіад та змагань. Адже сітенківці - це звучить гордо. Заступник директора з навчальної роботи Смолова Ж.В. представила кубок, який буде вручатися кращій групі за підсумками рейтингу. То ж "бій" розпочато. І нехай переможе найкраща група.