Вибори Президента училища

В медичному училищі відбулися дебати студентів - кандидатів на посаду студентського Президента.  Зі своїми програмами, планами роботи по впровадженню нових ідей, проведенню культурно-мистецьких заходів, визначенню рейтингу на кращу групу тощо ознайомили викладацький та студентський колектив кандидати. Їх було чотири: Артем Кайнара - група 3фА, Діана Демидюк - група 3мА, Єгор Лебеденко - група 2В та Денис Сосєдка  – група 2М. Перегони були плідним, студенти-кандидати відповідали на запитання, які цікавили присутніх в залі. Прослухавши дебати у кожного був час на визначення. За декілька днів відбулося голосування та вибори студентського президента. За кількістю голосів перемогу здобув Денис Сосєдка. Але всі кандидати будуть працювати в тісному контакті, допомагати один одному і працювати зі студентським колективом, враховуючи всі вагомі пропозиції і ідеї.