Тиждень права 2019

У Лебединському медичному училищі імені проф. М.І.Сітенка з 2 по 8 вересня відповідно до Листа Головного управління юстиції в Сумській області від 21.08.2017 № 06-5/211 проведено Тиждень права.
     Проведені такі заходи:
01.09.- загальні батьківські збори студентів І курсу « Взаємодія батьківського та
викладацького колективів у вихованні студентів. Життя без конфліктів».
02.09- класні години в групах з теми:
  • - «Права та обов’язки студента Лебединського медичного училища імені проф. М.І.Сітенка. Ознайомлення зі Статутом училища» - 1 курси;
  • - « Знати та відповідати» - 2 курси;
  • - «Я маю право» - 3-4 курси.
03.09 – правознавчий урок для студентів 1 курсу групи з теми «Навчись говорити «НІ»
04.09- тренінгове заняття психолога зі студентами І курсів «Права та обов’язки неповнолітніх в Україні».
05.09 – правознавчий лекторій для студентів 2 курсу з теми «Правила гарної поведінки»
05.09 – зустріч за круглим столом «Самовихованість – важливий крок у процесі формування моральних якостей майбутнього медика» - студенти 3-4 курсу
06.09 – конкурс малюнків «Мої права та обов’язки»
     Всі студенти ознайомлені з правилами поведінки в училищі, зі Статутом училища, правами та обов’язками студентів.