Обласний фестиваль проектів «Я – нащадок патріотів України»

Обласний фестиваль проектів
«Я – нащадок патріотів України»
     У загальній Декларації прав людини першим назване право на життя. Цим підкреслюється, що життя – найвища цінність. Проте події на Сході нашої країни, численні втрати людських життів принесли журбу в душі українців. Українські воїни відважно захищають рідну землю від загарбників, вони демонструють готовність віддати життя за мир і спокій на рідній землі. Учнівська і студентська молодь – це майбутні захисники України.
     Актуальність проекту зумовлена тим, що підтримка воїнів — захисників, прискорює мир в Україні, сприяє творчій реалізації ідей патріотичного та громадянського виховання підростаючого покоління. За допомогою спілкування ми не лише передаємо інформацію, а й створюємо умови для набуття практичних умінь і навичок, які сприяють кожному з учасників виявити свою громадянську позицію.