Зовнішнє незалежне оцінювання

ЗНО-2021
     Термін проведення: травень – червень 2021 року.Календар ЗНО 2021

ПАКЕТ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ

     Студенти закладів вищої освіти, які в 2019 році здобудуть повну загальну середню освіту, подають до закладу, в якому навчаються, такий комплект реєстраційних документів: 
  • копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові);
  • 2 фотокартки для документів розміром 3*4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері;
  • реєстраційну картку.Навчальний заклад надсилає список випускників і комплекти реєстраційних документів до Харківського РЦОЯО поштовим відправленням.
     Комплекти реєстраційних документів надсилаються рекомендованим листом у встановлені строки (дата визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті) до Харківського РЦОЯО.

ПУНКТИ РЕЄСТРАЦІЇ

     У разі потреби за консультацією або технічною допомогою з питань реєстрації можна звернутись до пунктів реєстрації. Перелік пункті реєстрації та графік їх роботи буде розміщено на сайтах Українського центру оцінювання якості освіти testportal.gov.ua та Харківського РЦОЯО zno-kharkiv.org.ua в розділі «ЗНО-2019».
    У м. Суми пункти реєстрації будуть на базі: КЗ Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Сумського державного університету (центральний корпус та корпус 2), Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.
     У м. Глухів на базі - Глухівського агротехнічного інституту імені С.А .Ковпака Сумського національного аграрного університету.
     У м. Шостка на базі - Шосткинського інституту Сумського державного університету. 

ОСОБЛИВІ (СПЕЦІАЛЬНІ) УМОВИ

     Особи з особливими освітніми потребами, які потребують створення особливих (спеціальних) умов в пунктах проведення ЗНО, повинні разом з пакетом документів надати медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання за формою первинної облікової документації № 086-3/о «Медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання», затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900.

ПРИЧИНІ ВІДМОВИ У РЕЄСТРАЦІЇ
  • ненадання документа(ів), що підтверджує(ють) достовірність інформації, зазначеної в реєстраційній картці;
  • надання недостовірної інформації;
  • подання реєстраційних документів особою, яка відповідно до вимог законодавства не має права на участь у зовнішньому оцінюванні;
  • відправлення реєстраційних документів після завершення встановленого строку реєстрації (особі, яка в період реєстрації не подавала реєстраційних документів) або перереєстрації;
  • неналежного оформлення документів, необхідних для реєстрації;
  • неможливості створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання відповідно до медичного висновку.
     Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти звертає увагу всіх, хто планує у 2021 році реєструватися для участі у ЗНО, необхідно завчасно потурбуватися про  отримання паспорта. Реєстрація на ЗНО здійснюється за наявності паспортного документу.
     Для забезпечення оперативного ознайомлення з актуальними новинами стосовно ЗНО-2021 створено безкоштовний мобільний додаток “Харківський РЦОЯО”. Завантажити офіційний мобільний  додаток сайту “Харківський РЦОЯО” можна у Play Market.
          Більше інформації про ЗНО: Український центр оцінювання якості освіти: www. testportal.gov.ua, Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти:   www.zno-kharkiv.org.ua