Великодній майстер-клас

Традиційно в нашому медичному училищі напередодні світлих Великодніх свят для викладачів та студентів  проходять майстер-класи  по розпису писанок різними  народними технологіями. Надзвичайно цікаво і повчально пройшов майстер-клас цього року. Керівник гуртків  міського центру позашкільної освіти  Олена Іванівна Верхова разом зі своєю помічницею Олександрою Шевченко навчила нас робити власноруч приємні Великодні даруночки рідним і близьким людям. Це був декоративний  розпис дощечок. Навіть ті студенти, які ніколи не малювали і були далекі від цього, долучилися  до розпису і були приємно здивовані, як гарно у них вийшло.
     Крім чудових подарунків ми отримали масу позитивних емоцій і ще один творчий досвід. До того ж Олена Іванівна подарувала нам дощечку з Великоднім розписом, виконаним власноруч.