У кожної людини є свої пам’ятні дати, ювілеї, свята…

16 лютого Олександр Дмитрович Удодік відзначає 30-літній ювілей відповідальної роботи - керівника Лебединського медичного училища імені проф. М.І.Сітенка.
     Олександр Дмитрович пройшов шлях від викладача до директора, знає роботу училища не з розповіді, а зі свого досвіду.

Шановний Олександре Дмитровичу!
     Ви – Директор з «великої літери». Бажаємо Вам якомога довше залишатись таким, яким ми Вас знаємо і цінуємо: сміливим і несподіваним керівником, який випереджає час, прекрасним адміністратором, що пам'ятає про все, хоча це і завдає чимало клопоту, різносторонньою особистістю, яка вміє і керувати училищем, і ремонтувати, і будувати, і співчувати, і допомагати, - одним словом, Людиною, в чиєму серці знаходиться місце і для родини, і для роботи, і для друзів.
     Шановний Олександре Дмитровичу, маємо за честь привітати нашого директора. Ви – директор-професіонал, новатор, реаліст, якому добре відомі не тільки досягнення, але й проблеми освітян, і трохи романтик, окрилений надією й упевненістю на достойне майбутнє очолюваного Вами колективу.
     Нехай Ваша повсякденна нелегка діяльність на вкрай відповідальній посаді буде щедрою на нові ідеї, відкриття, мудрі й далекоглядні рішення, які допоможуть виконати поставлені завдання й здійснити задумані плани. Нехай Вас завжди супроводжують творче натхнення й наснага, оптимізм, добро, гармонія, успіх, повага.
     Бажаємо успіхів та результатів у роботі, удачі і фінансового благополуччя, необмежених можливостей, здоров'я, сімейного щастя!

З повагою, викладачі, співробітники та студентський колектив Лебединського медичного училища імені проф. М. І. Сітенка.