"Школа навчання наданню домедичної допомоги"

"Школа навчання наданню домедичної допомоги" від Лебединського фахового медичного коледжу імені професора М.І.Ситенка переїхала до Тростянецької ОТГ.
     Викладачі та студенти-волонтери навчали вчителів, співробітників закладу загальної середньої освіти  #3 та закладу позашкільної освіти "Палац дітей та юнацтва" .
     Дякуємо  відділу освіти Тростянецької міської ради, який розуміючи важливість навчання усіх педагогічних працівників навичкам надання домедичної допомоги, саме у такий непростий час, зміг організувати навчання для співробітників усіх шкіл, дитячих садочків, позашкілля, які будуть відбуватися згідно затвердженого графіку.
     Виконавчий комітет Тростянецької ОТГ дбаючи про благополуччя своїх мешканців, сприяє навчанню співробітників усіх комунальних закладів громади, добровольців територіальної оборони.
     Врятувати комусь життя може кожен. І це залежить від вмінь та знань кожного з нас. Тому кожному громадянину треба знати елементарні речі як зупинити кровотечу, як провести серцево-легеневу реанімацію, як перевести у стабільне положення, як допомогти людині при болю в серці, при підозрі на інсульт, при нещасних випадках.
     Саме цим навичкам навчають викладачі Лебединського фахового медичного коледжу на майстер-класах та практичних тренінгах, що проводять у трудових колективах.