До Шевченкових свят

Постать Тараса Шевченка, яка давно стала символічною для України, викликає захоплення й сьогодні. Тому актова зала Лебединського фахового медичного коледжу імені М.І.Ситенка зібрала поціновувачів творчості Великого Кобзаря. Чотирнадцять студенток 1-2 курсів змагалися у конкурсі на кращого читця поезій «Звучать Шевченкові слова». Конкурсантки продемонстрували осмислене та яскраве декламування віршованих творів (однієї поезія Тараса Шевченка, другої ‒ сучасного автора), мовленнєву вправність, емоційність, артистизм, яскравість виконання. Журі надзвичайно складно було визначити переможців. 1 місце розділили Дрюхіна Валерія (група 2 мА) і Ткаченко Софія (група 2мА), на 2 місці ‒ Михнюк Крістіна (група 2 мА), 3 місце у Чеботкевич Юлії (група 1 мА) та Гвоздак Вікторії (група 2мА). Усі учасники конкурсу нагороджені дипломами та подарунками.