Фінальний етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

У фінальному етапі ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який відбувся 05 лютого 2022 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, наш заклад представляли Чеботкевич Юлія (група 1 мА) та Гвоздак Вікторія (група 2мА). Ми пишаємося нашими студентками-медсестрами, які здобули перемогу в обласному етапі цього конкурсу серед студентів закладів фахової передвищої освіти негуманітарних спеціальностей: Юлія   нагороджена дипломом І ступеня, а Вікторія – дипломом ІІІ ступеня. Бажаємо нашим талановитим дівчаткам успіхів, впевненості у власних силах, удачі в усіх починаннях та перемоги у фінальному етапі конкурсу.