Конкурс на краще виконання ін'єкцій

Хто краще робить ін'єкції? У Лебединському фаховому медичному коледжі імені професора М.І.Ситенка пройшов конкурс на краще виконання ін'єкцій. Спочатку декілька днів змагались всі третьокурсники медсестринського та фельдшерського відділень. І ось сьогодні змагались кращі з кращих: майбутні фельдшери – Заєць Альона, Нірі Олексій та майбутні медичні сестри –  Ночовка Олександра, Пащенко Крістіна. Всі із завмиранням спостерігали за виконанням ін'єкцій: внутрішньом'язевих, внутрішньовенних, підшкірних. І ось є переможець - Нірі Олексій, студент групи 3фА спеціальності Медсестринство спеціалізації Лікувальна справа. Здобули перемогу фельдшери. Вітаємо. А тепер будемо чекати переможців на 4 курсі. Успіхів у змаганнях.