«16 днів проти насильства»

З метою привернення уваги учасників освітнього процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насильства або спровокувати його вчинення, щорічно у училищі проводяться різноманітні заходи у рамках акції: «16 днів проти насильства».
     Дати проведення акції з 25 листопада по 10 грудня є символічними. Вони створюють своєрідний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства, боротьби зі СНІДом та дій щодо захисту прав людини.
     В рамках акції: «16 днів без насильства» практичним психологом закладу разом зі студентами групи 1В було проведено просвітницький захід на тему: « Молодь України - за життя без насильства!» Під час заходу студентів було ознайомлено з проявами насильства, його видами (фізичне, психологічне, сексуальне та економічне), надано інформацію, як себе поводити в непередбачуваних ситуаціях та як захиститися у критичних ситуаціях. В які служби звертатися за допомогою при насильницьких діях проти них самих та їх знайомих, товаришів.