Християнський концерт

Вже неодноразово ми мали змогу насолодитися вступом християнського камерного ансамблю. Сьогодні черговий раз до  Лебединського фахового медичного коледжу імені професора М.І.Ситенка з тематичною програмою завітали учасники колективу.  В актовій залі коледжу зібралися викладачі та студенти, щоб послухати їх виступ. Колектив професійний, його очолює Андрій Чубенко, налічує 14 учасників, базується у місті Харкові, заснований на початку 90-х років. На його рахунку гастролі у 30 країнах світу. Тому приїзд  до нашого коледжу – це подія. Мета виступів колективу – через музику і пісню передати всю красу людської душі, милосердя, людяність  та віру у Божу допомогу. Жоден номер та слова ведучого не залишили глядачів байдужими. Такі зустрічі потрібні, необхідні, бо професія медичного працівника – це поєднання милосердя, співчуття і доброти, про що і йшлося в ході програми. Про це звучали пісні: «Моя радість, моє щастя, моя сила», «Ось іду я …», «В Сочельник мне не спится» та багато інших.