Тренінгові заняття з надання домедичної допомоги для працівників Лебединського ПП «Контакт»

Студенти Лебединського фахового медичного коледжу імені професора М.І.Ситенка разом з викладачем доклінічної хірургії провели тренінгові заняття з надання домедичної допомоги для працівників Лебединського ПП «Контакт».
     Сьогодні кожен громадянин повинен бути ознайомлений з навичками базової підтримки життя. Тому,   під час першої зустрічі, яка відбулася 12.01.2022 року, студенти продемонстрували правила проведення серцево-легеневої реанімації (непрямий масаж серця та штучну вентиляцію легень). Перш ніж перейти до відпрацювання практичної навички на фантомах, були розглянути всі теоретичні питання, що стосуються даної теми. Кожен з працівників підприємства мав змогу потренуватися та відпрацювати техніку серецево-легеневої реанімації на фантомах.
     Не менш важливим є питання своєчасної зупинки кровотечі на етапі домедичної допомоги. Працівники були ознайомлені з методами тимчасової зупинки кровотечі, а саме накладання імпровізованого джгута та тиснучої пов’язки. Всі присутні спробували виконати ці методики по зупинці кровотечі.
     Під час другої зустрічі з працівниками, яка відбулася 14.01.2022 року, ознайомили всіх бажаючих з правилами вимірювання артеріального тиску та технікою внутрішньом`язевих та підшкірних ін’єкцій. Кожен з присутніх з зацікавленістю виконував дані навички.
     Після проведення даних тренінгів обидві сторони залишилися задоволені продуктивним спілкуванням.