День Збройних сил України

6 грудня  відзначали день Збройних сил України, вітали тих, хто захищав та зараз захищає суверенітет нашої держави. Багато  випускників  після закінчення коледжу  пов'язали своє життя із Збройними силами. Більше того, вони стали на захист нашої Батьківщини  і вже по кілька разів  виконували завдання у зоні  бойових дій.
Уже кілька років  у коледжі  діє проєкт "Випускники коледжу - учасники АТО". Ми збираємо інформацію  про кожного із наших випускників та презентуємо на наших заходах для студентів. Ми пишаємося  вами.
     Ці фото взяті зі сторінок "наших дівчат", наших випускниць. Так сталося,  що всі вони несуть службу в одній бригаді. Всі вони вже учасники бойових дій. І герої нашого проєкту, наші герої.
     Бажаємо вам, любі дівчата, кохання, щастя, добра, успіхів,  оптимізму  і найголовніше-миру.