30-годинні курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників

10 грудня завершилися 30- годинні курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Після завершення навчання учасники інтенсиву навчилися: створювати власний клас, запрошувати учасників, керувати матеріалами; створювати матеріали, завдання Google Класі; організовувати швидке опитування, дискусії; створювати Google форму для опитування, тестування; створювати та налаштовувати зустріч Google Meet, запрошувати учасників,  проводити захід онлайн; запрошувати колег для модерації віртуальної кімнати. Сертифікати отримують перші випускники курсу.
     Лебединський фаховий медичний коледж імені професора М.І.Ситенка запрошує на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників та вебінари у 2022 році. Вся інформація  на офіційному сайті коледжу.