Олімпіада з акушерства та гінекології

У коледжі  відбувся наступний (практичний) етап олімпіади з акушерства та гінекології, де студенти змогли продемонструвати свої практичні вміння. Кожен мав пройти чотири станції: ін'єкційної техніки, де учасники демонстрували вміння постановки внутрішньовенного катетера та уведення медикаментів в вену за обмежений час; станція практичних навичок, де студенти проявляли свої вміння визначати розташування плода в матці за допомогою прийомів Леопольда-Левицького та проводити огляд пологових шляхів після пологів з накладанням шва на шийку матки; станція невідкладних станів в акушерстві, де учасники, будучи лідером акушерської бригади надавали допомогу жінці з кровотечею в пологах в умовах наближених до реальних. На кожній станції учасники отримували певну суму балів, які будуть сумуватися, на основі чого і визначатимуться призові місця.