Міжнародний флешмоб "Lots of Socks"

Флешмоб кольорових шкарпеток. Студенти Лебединського медичного училища  у такий спосіб підтримали "сонячних дітей". Таким чином ми демонструєм свою солідарність з людьми з непарною хромосомою, й водночас звертаємо на себе увагу перехожих, щоб зрозуміти, як це - бути не такими як більшість. У цей день проводять щорічний міжнародний флешмоб "Lots of Socks". Його мета - звернути увагу суспільства на проблеми людей з синдромом Дауна. Сьогодні студенти коледжу  одягли різнокольорові шкарпетки, щоб підтримати людей з цією проблемою. Вперше цей день відзначили у 2006 році, його ініціаторами стали Європейська асоціація Даун-синдром (EDSA) та Всесвітня асоціація Даун-синдром (ІDSA). У грудні 2011 року Генеральна Асамблея ООН оголосила 21 березня Всесвітнім днем людей з синдромом Дауна. Синдром одержав назву на честь англійського лікаря Джона Дауна, який вперше дослідив генетичну аномалію в 1866 році. Синдром Дауна є однією з форм природно вродженої геномної патології,яка поширеною в усіх регіонах світу і часто призводить до змін моторики, фізичних характеристик та здоров’я в цілому. Люди з синдромом Дауна мають  три хромосоми під номером 21 замість двох.