День учителя

День учителя – славне свято осені! Сьогодні, в стінах славетного Лебединського фахового медичного коледжу, із уст студентів та працівників коледжу лунали привітання нашим викладачам! Неймовірна атмосфера радості та благополуччя пронизувала кожного, хто так чи інакше доєднались до цього грандіозного дійства та став його співучасником. Нині творчі студенти коледжу з неймовірною вдячністю вітали викладачів святковим концертом. Ціла низка успішно проведених заходів свідчать про те, що таланти наших студентів відомі не тільки в Лебедині, а й за його межами, тож наші викладачі були просто в захваті!
     Шановні викладачі, Ваша праця складна та відповідальна, адже Вам потрібно вкласти в зовсім молоді та юні голови свій багаторічний досвід та здобуті знання. Ми вдячні Вам за Вашу працю! Завдяки Вам та Вашим зусиллям наші випускники несуть на собі горде звання «Ситенківців».
VIVAT професура Лебмеду! VIVAT VIVAT! VIVAT!