Студентський ансамбль "Веселі ложки"

З 2013 року в Лебединському медичному училищі імені професора М.І.Сітенка працює студентський ансамбль "Веселі ложки". Вже стали медичними працівниками перші його учасники, а ансамбль з кожним роком поповнюється новими учасниками. Маю приємну нагоду представити Вам учасників нашого ансамблю. Всі, від першого набору ансамблю до нині, творчі, креативні, незамінні і у нас найкращі! Ми раді тому, що ансамбль розвивається, склад його учасників розширюється і має на разі як дівочий, юнацький так і змішаний склад. Нинішні учасники-студенти гідно підтримують і розвивають традиції першого складу ансамблю! Вони встигають не тільки навчатися, але й приймати участь у роботі ансамблю "Веселі ложки". Сподіваюся, що випускники і нинішні студенти з приємністю згадають наші репетиції і позитивні хвилини виступів. Фотосвітлини ансамблю "Веселі ложки" ЛМУ розміщені не в порядку виступів , бо ми вважаємо себе однією дружньою родиною і з задоволенням ділимося нашими надбаннями. Передаючи великий привіт першому випуску ансамблю! Всім, хто був і є причетним до заснування ,організації та розвитку ансамблю говоримо "ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЄМО!"