ХІ Студентська конференція "Перший крок у науку"

Вітаємо переможців ХІ Студентської конференції "Перший крок у науку"- студентів Лебединського фахового медичного коледжу. Секція А " Актуальні проблеми та перспективи розвитку сучасної медицини" - ІІ місце студентка 4 курсу спеціалізації Сестринська справа Удовиченко Дарина "Інклюзивна медицина: крок назустріч", керівник Пухно С.М. Секця Н " Сучасні технології у промисловому виробництві. Механічна інженерія. Актуальні екологічні проблеми" - ІІ місце студент 2 курсу спеціалізації Лікувальна справа Сосєдка Денис "Визначення кислотності грунтів за допомогою індикаціїта біоіндикації", керівник Гляненко Н.П. У науковій конференції брали участь студенти 1 та 2 курсів СумДУ всіх спеціальностей та старшокласники шкіл м.Суми та Сумської області.