День відкритих дверей

Виконати практичні навички, познайомитися з матеріальної базою училища, поспілкуватися з справжніми студентами, отримати консультації з біології та української мови від викладачів, дізнатися про цікаве, захоплююче студентське життя, поспілкуватися з самим директором, "реанімувати" потерпілого, дізнатися багато цікавого про професію медичного працівника, побувати в анатомічному музеї змогли школярі, які прийшли на День відкритих дверей до Лебединського медичного училища імені професора М.І.Сітенка.
     Ми з радістю запрошуємо до нас на навчання випускників шкіл, професійно-технічних закладів, усіх тих, хто уже має вищу освіту, але хоче здобути для себе іншу. Наші випускники можуть 100% працевлаштуватися в Україні та за її межами або продовжити навчання.