Містер училища - 2019

Сьогодні, 4 грудня, напередодні Дня української армії, святкова зала Лебединського медичного училища зібрала дружнє коло сітенківців, щоб уболівати за найкращих студентів ЛМУ на традиційному, але щоразу новому, вражаючому і грандіозному конкурсі «Містер училища – 2019»!
     Розпочали свято студентки групи 4мА патріотичною піснею на честь усіх захисників нашої держави. Музичне вітання учасникам подарували Удовиченко Дарина, Розумних Анастасія та Любов Миколаївна Ларіна, педагог-організатор училища.        Своїми піснями радували гостей Кравець Анастасія і Біленко Тетяна.
     Одинадцять учасників демонстрували свої вміння та здібності у різноманітних номінаціях, зокрема: «Візитка» – де кожен креативно, у форматі відеосюжету розповів про себе, «Discovery» – де хлопці виявили неабияку дотепність, «Подарунок для коханої», зроблений власноруч, «Мода 21 ст.», «Танець-експромт», «Підготовка до операції» (номінанти готували своїх колег-медиків до операцій наосліп!). Але знаком оклику конкурсної програми стала презентація захоплень і талантів учасників: хлопці танцювали, декламували, співали і щомиті дарували всім присутнім яскраві емоції та приємні враження! Звучав щирий сміх, лунали бурхливі аплодисменти, і на завершення – безліч вогників у глядацькій залі замріяно мерехтіли у ритмі зворушливої пісні…
     «Це було неймовірно», - уголос стверджує як студентський і викладацький колектив. Кожен учасник став кращим в окремій номінації: Містер харизматичність - Великодний Іван, Містер привабливість - Нечипоренко Максим, Містер елегантність- Мартишко Володимир, Містер обдарованість- Лебединський Андрій, Містер артистичність - Андрухів Ілля, Містер ерудит - Костенко Костянтин, Містер сучасність - Оголь Денис, Містер креативність -Линник Артем.
Приз глядацьких симпатій, визначений студентським голосуванням, отримав студент групи 4фА Чайка Денис. А поважне журі визначило володаря звання «Містер училища»: щиро вітаємо Лебеденка Єгора, студента групи 2В із ПЕРЕМОГОЮ!