День Захисника України в Лебединському медичному училищі

     День Захисника України – це мужності й геройства свято всенародне. Свято, що відзначається  в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з днем Українського козацтва.
     Лебединське медичне училище імені професора М.І.Сітенка  з метою вшанування мужності та героїзму захисників територіальної цілісності України, військових традицій  і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу провели тематичні заходи  під назвою «Сила нескорених», в яких студенти  більше дізналися  про історію та звитяги  українського козацтва, Свята Покрови, пройнялися подіями сьогодення, згадали наших земляків, які загинули в зоні АТО. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів УПА, Героїв Небесної Сотні та героїв АТО.
     В ході культурно-мистецького заходу  ми розповіли студентам, що і наші випускники не стоять осторонь подій, які відбуваються на Сході і сьогодні виконують свій обов’язок перед державою. Завершили захід виступом учасника бойових дій, який чотири роки був на Сході і більше 400 днів безпосередньо на передовій, а нині - головний спеціаліст командування Лебединського ОМВК Олексія Михайловича Волошина. Він, як очевидець подій, розповів про героїзм наших співвітчизників і подвиги героїв сучасності.