Похід до села Курган 2019 р.

     Напередодні святкування Дня пам’яті та примирення студенти Лебединського медичного училища імені професора М.І.Сітенка здійснили  традиційний щорічний піший похід «І в пам’яті навіки, і в серці назавжди».
     Вшанувавши пам'ять загиблих воїнів в роки Другої Світової війни та в зоні АТО ми провели урочистий мітинг біля Меморіалу Слави, поклали квіти до підніжжя  Меморіалу, згадали історичні події тих років. 
     Потім  адміністрація училища, викладачі та студенти пішли до села Курган, де, розбивши наметове містечко, плідно  і цікаво провели цей день. Але поряд з відпочинком і спілкуванням студент набували практичні знання з надання першої домедичної допомоги, приймали участь у веселих предметних локаціях, кожна група власноруч виготовляла символічні маки, змагалися за звання кращого кашовара…
     Майстер клас по наданню домедичної лікарської допомоги показала студентам наша випускниця, боєць ЗСУ, старший бойовий медик роти 72 бригади  імені Чорних Запорожців Євгенія Володимирівна Семененко. Це був один з кращих училищних походів!