Портрети моїх одногрупників

Дякуючи тісній співпраці вже другий рік поспіль відкривається виставка робіт творчо-обдарованих студентів медичного училища імені проф. М.І. Сітенка в міському художньому музеї ім. Б.К.Руднєва. Днями студенти училища прийшли в  музей на відкриття  виставка  «Портрети моїх одногрупників». ЇЇ представила автор робіт -  студентка групи 2 мА Валерія Нестерова.
     Спочатку роботи студентки були виставлені на виставці у рідному училищі, а міського рівня – це перша персональна виставка авторки, яку вона презентувала глядачеві. Загалом  на виставці розміщено 36 портретних малюнків одногрупників та викладачів, виконаних кольоровими олівцями. Значимо, що Валерія не має спеціальної художньої підготовки та, видно за покликом, малювала з дитинства. І, не дивлячись на велику занятість, пов’язану з навчанням, вона знаходить час малювати.
     Родом дівчина з міста  Охтирка, де малювала в школі, друзів вдома, і тепер уже  – своїх улюблених одногрупників. Вся група в повному складі пийшла на відкриття виставки, щоб подякувати юній художниці, Валерії. Намалювавши всіх студентів групи, Лєра почала малювати портрети викладачів, і приємно, не думає на цьому зупинятися в творчому плані.
     Маючи щиру душу і українську добру безкорисливість  вона  свої портрети дарує людям, які на них зображені.
     Привітала  Валерію Нестерову із відкриттям її першої персональної виставки в художньому музеї заступник міського голови Олена Кірєєва. Вона побажала Валерії успіхів у професії та натхнення на шляху розвитку свого таланту.  І в завершенні вітальних слів вручила  Валерії подяку від міського голови за вірне служіння мистецтву, що викликало навіть сльози радості і несподіванки на очах  студентки.
     З захопленням відвідувачі слухали музичні виступи у виконанні Олени Листопад.