Свято «Давайте познайомимось!»

«Слухайте! Слухайте!

І не кажіть, що ви не чули!

І не кажіть, що ви не бачили!»

Такими словами в нашому студентському житті розпочалося свято «Давайте познайомимось!» Оплесками ми вітали героїв цієї події : студентів групи 1А ,1Б та 1В. Студенти старших курсів мали нагоду познайомилися ближче з першокурсниками, пізнати один одного, потоваришуватися.

Цілий вечір студенти відпочивали, змагалися в іграх та конкурсах, а головне – танцювати на дискотеці! Першокурсники поділитися своїми враженнями про перші тижні навчання в училищі і порадувати нас музичним номером. На питання «Хто ж такий студент?» відповідали як старшокурсники так і першокурсники. Традиційним студентським потягом , виконуючи завдання на «зупинках», студенти приїхали на дискотеку, яку відкрила виконанням пісні культорг училища Яна Петренко.