Практичні заняття з надання першої домедичної допомоги. Лебединський педагогічний коледж

Студенти училища продовжують проводити практичні заняття з надання першої домедичної допомоги у екстремальних ситуаціях.
     Такі заняття пройшли у Лебединському педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка. У заняттях узяли участь студенти ІІІ та IV  курсів спеціальності Середня освіта (Фізична культура). Заняття підготували та провели викладач Лебединського медичного училища ім. проф. М. І. Сітенка

Каплун В.В. та студенти-медики.
     Майбутні педагоги навчалися надавати першу домедичну допомогу при зупинці серця, утопленні, вчилися накладати різні типи пов’язок, зупиняти кровотечу.
     Плідна співпраця закладів буде продовжуватися і надалі, наступні практичні заняття заплановані на жовтень 2019 року.
Вдячні нашим колегам за допомогу у підготовці наших студентів до їхньої майбутньої професійної діяльності у закладах освіти.