Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

2 лютого 2019 року Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №9 м. Суми об’єднала найталановитішу учнівську та студентську молодь Сумщини на ІХ фінальному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, метою якого є піднесення престижу української мови і літератури, заохочення учнів(студентів) до вивчення та популяризації рідного слова, підвищення рівня загальної мовної культури та вшанування творчої спадщини Тараса Шевченка.
     Вітали кращих знавців творчості Тараса Шевченка та шанувальників рідного слова почесні гості: Вікторія Гробова – директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації; Юлія Давиденко – уповноважений представник Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України; Ірина Удовиченко – проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; Олександр Вертіль – член Національної спілки письменників України.
     Переможцем обласного етапу цього конкурсу серед студентів ЗВО І-ІІ р.а. негуманітарних спеціальностей стала Дарина Удовиченко, студентка групи 3мА Лебединського медичного училища імені професора М.І.Сітенка. Дарина нагороджена Дипломом і  цінним  подарунком, а наставник Ірина Нечваль - Грамотою Департаменту освіти і науки облдержадміністрації. Відзнаки  вручив письменник, член Національної спілки письменників України Олександр Васильович Вертіль.
     Даринка представляла наше училище  під час проведення фінального етапу конкурсу.