День Соборності

Студенти та викладачі Лебединського медичного училища імені професора М.І.Сітенка відзначили історичну подію і приєдналися до традиційної акції, яку проводять по всій Україні до Дня Соборності України.
     Урочистості почалися з того, що адміністрація, викладачі та студенти зібралися на майданчику училища, прослухали інформаційну історичну довідку про те, як відбувся Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної республіки в єдину Україну.
     Потім ми, створивши ланцюг єднання, сформували дві колони, одна - тримала виготовлене полотнище блакитного кольору, інша – жовтого, прапорці та виготовлені власноруч плакати. Колони зійшлися з різних сторін міста до центрального входу в училище. Після возз'єднання утворився не лише живий ланцюг, а і відбулася акція «Від прапора до прапора». Ланцюгом єднання «Схід і Захід разом» медики зустріли свято Соборності з вірою в щасливе і мирне майбутнє нашої держави. Любов до рідного краю згуртувала нас в ім'я процвітання демократичної і могутньої України. Всі разом ми виконали Гімн України з вірою, що територіальна цілісність України навіки залишиться непорушною.
     В самому училищі створено інформаційний стенд «Ми - єдині», де студенти розмістили свої матеріали про цей вагомий день, виставка літератур знайомила нас з відомими і невідомими відомостями про День Соборності України.
     Студенти першого курсу з задоволенням відвідали тематичний захід в міському Художньому музеї, на якому куратор заходу Тетяна Химич ознайомила з історичними фактами величного Дня Соборності України, студенти-медики виконали пісні і поділилися враженнями.
     Завершився цикл заходів виховною годиною в училищі, де студенти змогли зачитати вірші, виконали пісні про нашу Україну і її історію. Увазі присутніх - був представлений проект наших студентів «Життя на видноті - Борис Ткаченко» і зустріч з ним не залишила нікого байдужим. Такими були заходи, які медики присвятили історичному Дню Соборності України.