Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми. Про проблему ВІЛ/СНІДу має знати кожна людина. Щоб не стати жертвою ВІЛ потрібно знати, як уберегтися від інфекції.

Під час заходу «Подумай про майбутнє – обери життя!» студентів коледжу було поінформовано щодо питання ВІЛ/СНІДу, історії його виникнення, проявів, шляхів передачі та методів профілактики даного інфікування.

По закінченню заходу було проведено вікторину під час якої з’ясувалося, що студенти дуже уважно прослухали   запропоновану їм інформацію та засвоїли, як уберегтися від небезпечного інфікування.

Пам’ятайте, ваше життя у ваших руках. Зробіть усе можливе, щоб проблема ВІЛ/СНІДу не завадила вашому майбутньому.