Волонтери - це поклик душі

     Волонтери - це поклик душі. Напередодні Міжнародного дня волонтера студенти-медики Лебединського медичного училища імені професора М.І Сітенка та Сумського медичного коледжу зустрілися за круглим столом з обміну  досвідом волонтерської діяльності. Цікаво було дізнатися, що волонтери-медики поряд з традиційними формами роботи - такими, як допомога підопічним вдома по господарству, цікаві зустрічі, застосовують і такі, як робота  в мультидисциплінарних бригадах (хоспіс на дому, вуличні акції «Біла ромашка», «На перехресті доріг» та інші). 
     Сьогодні у Лебединському медичному училищі розгорнуто потужну волонтерську роботу, яка об'єднує у різних напрямках діяльності більш ніж 300 студентів-волонтерів. З кожним роком ряди волонтерів поповнюються першокурсниками, які з великим ентузіазмом та натхненням включаються в роботу волонтерського об'єднання «Пульс», який  був створений у 1986 році по догляду за людьми похилого віку, самотніми, особами, які перебувають у складній життєвій ситуації. Як зауважила голова обласної громадської організації «Українська ліга розвитку паліативної і хоспісної допомоги» Любов Приходько, що  у сучасному світі  так мало місця залишається для безкорисливості, щедрості, так що  волонтерська праця, яка не вимагає плати і  навіть подяки, особливо цінна.
     Волонтерство, милосердя, допомога - завжди  поруч. У переддень дня Святого Миколая волонтери училища провели акцію «Допоможи бійцю», зібравши кошти для закупівлі медикаментів. Маємо  надію, що наші медикаменти  допоможуть  відновити здоров’я воїнів.