Розповсюдження передового досвіду

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 800 “Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників” основними напрямами підвищення кваліфікації є:
використання інформаційно-комунікативних та цифрових технологій в освітньому процесі, мовленнєва, цифрова, комунікаційна та інші.  Саме формуванню спільних для ключових компетентностей вмінь, використання інформаційно-комунікативних компетентностей був присвячений вебінар, проведений викладачем коледжу Киш О. М.25 листопада 2021 року.  Тема вебінару  "Використання інтерактивних вправ LearningApps.org  та  тестів на платформі "Всеосвіта" на заняттях".

Викладач у простій, доступній формі розповіла про особливості роботи на даних платформах,  як можна створювати власні завдання та тести, як їх використовувати на  поділилася власним досвідом використання їх під час занять з інформатики та іноземної мови.
     Цей вебінар  є першим із серії вебінарів, що пропонує коледж для освітян. "Ми плануємо провести кілька таких вебінарів, на яких викладачі коледжу  будуть ділитися своїм досвідом роботи використання різноманітних інструментів,  платформ під час дистанційного навчання", - говорить виконуюча обов'язки директора Жанна Смолова.
      Викладачам коледжу дійсно є чим похвалитися. Навчальний заклад уже кілька років працює на платформі Google Workspacen. З усіх дисциплін та предметів є повне інформаційне забезпечення, створені класи для живого спілкування зі студентами, контролюючий матеріал. Педагогічний колектив  готовий до упровадження інноваційних технологій,  є достатня матеріальна база, доступ до мережі інтернет, гарні напрацювання. І вже може презентувати власний досвід на вебінарах, майстер-класах,  під час практичних інтенсивів.
      Програми вебінарів, а також курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників розглянуті на педагогічній нараді, затверджені керівником та розміщені на сайті коледжу. Кожен, хто зареєструвався, переглянув вебінар  та виконав контрольне завдання  більше ніж на 80% , отримає сертифікат,оскільки Лебединський фаховий медичний коледж імені професора М.І.Ситенка є суб'єктом підвищення кваліфікації за видами економічної діяльності 85.59 та 85.60.
      Вітаємо перших, хто вже успішно склав тест і отримав сертифікат на електронну адресу. Серед сьогоднішніх слухачів були викладачі коледжу, інших навчальних закладів, вчителі шкіл Лебединської територіальної громади.