Навчаємо і навчаємось...

З метою розбудови внутрішньої системи забезпечення освітньої діяльності та якості освіти в коледжі, постійного підвищення якості освітньої діяльності, використання системного підходу до здійснення моніторингу на  всіх етапах освітнього процесу у 2021-2022 навчальному році у коледжі заплановано провести комплексне вивчення й самооцінювання якості освітньої діяльності за направленнями: освітнє середовище в коледжі, система оцінювання результатів навчання здобувачів освіти, педагогічна діяльність, управлінські процеси. На виконання цього у коледжі налагоджено взаємовідвідування та відвідування занять дирекцією коледжу.
      Заняття проводяться онлайн на високому методичному рівні, із застосуванням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, інструментів Google на платформі Google Workspacen. Кожен викладач задумується, як цікаво провести заняття. Ось заняття з анатомії у Лебединському фаховому медичному коледжі імені професора М.І.Ситенка, викладач Жанна Василівна Смолова. Дошка Jamboard - цікаво, активно, сучасно. Викладач Олена Каплун використовує діалогічне мовлення, дошку Padlet.Scrumblrit, аудіювання, інтерактивний зошит, електронну аудіокнигу, інтерактивні робочі листки, Evaluation, тестування на платформі Kahoot. Викладачі коледжу широко використовують інструменти Google для перевірки домашніх завдань. На математиці викладач Повидиш Олена Анатоліївна використала дошку Jamboard і програму скріншот Lightshot. Для діагностувальних робіт - Google додаток Форми. Дошку Jambord уже використовують майже всі викладачі коледжу. З нею дуже легко працювати. Цікаво, змістовно, інформаційно, сучасно проведення заняття з інформатики (викладач Киш Оксана Миколаївна) та фізичного виховання (викладач Закаблук Олег Олександрович). На заняттях з історії студенти демонструють власні презентації, розв'язують тести на платформі Moodle.