Розпочалися олімпіади...

У коледжі розпочалися олімпіади з клінічних дисциплін. Студенти 4 курсу вже вивчили багато клінічних дисциплін, мають не лише теоретичні знання, а й уміють надавати домедичну допомогу, виконувати практичні навички, розв'язувати ситуаційні задачі. Продемонструвати свої професійні вміння можна на позанавчальних інтегрованих заходах.
     Сьогодні, 16 листопада, пройшов перший (теоретичний) етап з олімпіади по акушерству та гінекології. Він був проведений на платформі Сlassroom. Студенти отримали 8 завдань для оцінки їхніх теоретичних знань. Завдання були створені в вигляді тестів гугл-форми та за допомогою дошки Jamboard. Учасники повинні були за обмежений час (по 5 хвилин на кожне завдання) надати відповіді. Той хто найшвидше надав правильну відповідь отримає 3 бали, другий - 2 бали і третій - 1 бал. По закінченню, кожен отримає певну суму балів, з якими вони перейдуть до наступного (практичного) етапу.
     Олімпіади  будуть проведені з усіх клінічних дисциплін. Переможців очікують бонуси та гарні оцінки.