Про дистанційне навчання...

08.11.2021 року на нараді при в.о.директора медичного коледжу проаналізували результати опитування студентів щодо проведення дистанційного навчання. 44% студентів подобається дистанційне навчання тим, що більше часу для підготовки до занять, подобається формат проведення занять, менший контакт із хворими, є час на самостійне опрацювання.
    Що ж не подобається  56% студентів, які зазначили це у своїх відповідях?  Не подобається тому, що  не вистачає живого спілкування, неможливо вивчити і відпрацювати практичні навички,  комусь занадто пасивна форма навчання, комусь занадто активна (треба багато працювати з тестами, із завданнями), іноді виникають проблеми з інтернетом.
    Всі студенти 1-4 курсів відмічають можливість 100% доступу до теоретичного матеріалу (лекцій, тез лекцій, презентацій, підручників, посібників, тощо), вказують, що систематично проводиться контроль опрацьованого теоретичного матеріалу  завданнями, усним опитуванням, тестуванням, контрольними питаннями, роботою на платформах.
    «Живе» спілкування з викладачами відбувається на платформі Google Workspace, про що відмічають 98% студентів у Мeet. Але якщо відбувається відключення світла або інтернету, то можуть «скинути виконане завдання» через viber.
    Весь контролюючий матеріал, завдання для закріплення вивченого матеріалу студенти отримують в Meet у Classrооm. Контроль знань, навичок та вмінь проходить при спілкуванні в Meet, або виконання письмових завдань, шляхом тестування через гугл-форми, тестування в Moodlе, або тестування на інших платформах. Про це відмічають майже всі респонденти.
    Отже можна зробити висновок, що дистанційне навчання має свої плюси і мінуси, які були обговорені на даній нараді.  Важливо, що у коледжі створені всі умови для навчання студентів в онлайн-форматі. Усі предмети та дисципліни забезпечені теоретичним та контролюючим матеріалом. Усі студенти мають доступ  до навчального контенту.