«Навчання школярів міста наданню долікарської допомоги»

11 вересня - Всесвітній день надання першої медичної допомоги. Основне завдання при наданні першої медичної допомоги полягає в тому, щоб шляхом проведення необхідних найпростіших медичних заходів врятувати життя потерпілому, зменшити його страждання і попередити розвиток можливих ускладнень.  У надзвичайних ситуаціях звичайні люди часто повинні виконувати першу допомогу, щоб врятувати комусь життя.  Тому, дуже важливо, щоб кожна людина володіла найпростішими навиками першої допомоги. #Діти_рятують_життя - це важливо!» Саме під таким слоганом професійна медична організація "Всеукраїнська Рада Реанімації (ресусцитації) та екстреної медичної допомоги" відзначатиме Всесвітній День надання першої медичної допомоги  і планує навчити 1000 дітей в Україні рятувати життя.
З метою підвищення національної культури надання екстреної медичної допомоги, вміння надавати першу медичну допомогу та рятувати людське життя, студенти  коледжу у рамках Всесвітнього дня надання першої медичної допомоги під патронатом  Сумського обласного центру екстреної допомоги та медицини катастроф, реалізуючи довготривалий  проєкт «Навчання школярів міста наданню долікарської допомоги» 10 вересня  провели  навчання по наданню першої медичної допомоги для школярів міста Лебедина.
Заняття  відбулися у школі #5 та #1.