Звіт про роботу приймальної комісії у 2021 році

Звіт про роботу приймальної комісії у 2021 році заслухали на першій педагогічній нараді у 2021-2022 навчальному році. 
Голова приймальної комісії Олександр Удодік вказав на особливості цьогорічної вступної кампанії, формат вступних іспитів, визначив якісний та кількісний  склад контингенту. Було дуже складно працювати, адже вся профорієнтаційна робота проводилася фактично онлайн через карантинні обмеження.  Онлайн  працювали підготовчі курси до вступу у коледж. Онлайн проводили Дні відкритих дверей, на яких знайомили абітурієнтів з умовами вступу та навчанням у коледжі, з роботою студенського самоврядування. Проводили віртуальні екскурсії  по коледжу. Майбутні студенти брали участь у конкурсах,  майстер-класах,  вікторинах.
Були внесені  пропозиції  щодо організації вступної кампанії  на наступний рік, проведення профорієнтаційної роботи 

Лебединський фаховий медичний коледж імені професора М.І.Ситенка  готує високопрофесійних медичних спеціалістів середньої ланки: медичних сестер та фельдшерів.  Тісно співпрацює із закладами охорони здоров'я Сумської області.  Усі випускники коледжу  мають можливість працевлаштуватися у лікарнях,  на швидкій, екстреній допомозі.
Запрошуємо  до нас на навчання. 
День відкритих  дверей відбудеться 23 жовтня на 10 годину.  І починається робота підготовчих курсів  до вступу в коледж для школярів 9- 11 класів.