День відкритих дверей

Дві важливі події відбулися 29 травня 2021р. у Лебединському фаховому медичному коледжі імені проф.М.І.Ситенка.
     Після тривалого карантину ми поступово  відновлюємо традиції,  хоч і з дотриманням протиепідемічних заходів.
     День відкритих дверей зібрав на подвір'ї коледжу наших гостей. На медичний пікнік запросили студенти абітурієнтів. Всі, хто навчалися онлайн на підготовчих курсах, нарешті зустрілися з викладачами, один з одним, з дирекцією коледжу. Вони мали можливість пройти тестування з української мови та біології, взяти участь у різноманітних майстер-класах, познайомитися з коледжем та правилами вступу. Цікаво, весело, пізнавально провели час і студенти, і абітурієнти.
     На пікніку було організовано тренінги з надання домедичної допомоги, зупинки кровотеч, серцево-легеневої реанімації, одягання та знімання засобів індивідуального захисту, транспортування потерпілого при ДТП та інші. Всі охочі могли перевірити свій тиск, рівень цукру, сатурацію та самі навчитися це робити. Активними були всі: і студенти 1-3 курсів, і школярі та їх батьки.
     Але не тільки медичні майстер-класи показували наші студенти, були і художньо-естетичні, спортивні, наукові: вчили  грати на ложках, проводили досліди, розбирали та збирали автомат, ставили намети, разом співали. Студенти розповідали про своє життя у коледжі,  про подорожі, про проєкти, про волонтерство, про виробничу практику, познайомили з найважливішими медичними та науковими відкриттями ХХІ століття.  А який же пікнік без перекусу? Так, були круасани та смачний холодний чай з м'ятою, лимоном. Було багато вражень і позитивних емоцій.
     Лебединський фаховий медичний коледж імені професора М.І.Ситенка запрошує на навчання випускників 9-11 класів та всіх, хто, хоч і має якусь іншу освіту, але бажає змінити свою професію на престижну професію медичної сестри або фельдшера. Ви завжди зможете працевлаштуватися за спеціальністю. Зробіть свій вибір!