Педагогічна нарада 26 квітня 2021 р.

Питанню проведення виробничої та переддипломної практики була присвячена нарада при директорові 26 квітня 2021року. В умовах пандемії ковід-19 перебування студентів медичних коледжів у закладах охорони здоров’я є неможливим.
     Але робота студентів організована таким чином, що вони разом з викладачами працюють над розв’язуванням ситуаційних задач, розробляють алгоритми дій, виконують практичні навички в умовах самостійної роботи, надаючи допомогу «на дому», вирішують тестові завдання, знайомляться з наказами. Крім того, здобувачі освіти на своєму заключному етапі виконують пошуково-дослідницькі роботи, виконують творчі завдання, знайомляться з нормативно-правовою базою, готують наукові студентські семінари, науково-практичні конференції, дебати та інше.