Майстер-клас до Дня Святого Миколая

Спільна творчість об’єднує - це показав майстер-клас, який пройшов до дня Святого Миколая у медичному коледжі.
    Спочатку керівник хореографічного гуртка "Максимум" Олена Єршова розповіла про традиції свята, налаштували  на творчу  роботу. У майстер класі прийняли участь усі бажаючі. Студенти  були дуже активні, із задоволенням творили власноруч ангелочки та образ Святого Миколая. Вони вправно працювали з папером, ножицями ....І ось - кінцевий результат: десятки ангелочкі прикрасили приміщення коледжу, нагадуючи нам про новорічно-різдв’яні свята і допомагаючи студентам успішно здати сесійні завдання.
     З  Добром у серці і найщирішими словами подяки студенти Лебединського фахового медичного коледжу імені професора М.І.Ситенка, майбутні медики, учасники гуртка «Веселі ложки» та «Оксамитові рядки» долучилися до акції і влаштували п’ятиденний флешмоб "Дякую тобі, лікарю». Своїм флешмобом вони закликали не буди байдужими до чужих проблем, нести добро та позитив не тільки напередодні таких яскравих свят, а і в повсякденному житті. Студенти дякували усім, хто причетний до гуманної професії медика і у такий скрутний час бореться за людське життя.