Центр екстреної медичної допомоги та Медицини катастроф проводить навчання для студентів та викладачів

Центр екстреної медичної допомоги та Медицини катастроф, м.Суми, проводить навчання для студентів та викладачів Лебединського фахового медичного коледжу імені проф.М.І Ситенка.  Інструктори Центру прочитали лекції "Первинний алгоритм при травмі" та "Шок при травмі, "Синдром тривалого стиснення" та провели майстер-класи по відпрацювання практичних навичок: зняття шолома, шийного комірця, фіксація тазу при транспортуванні та інші.
    Попереду ще дні напруженої праці, вивчення та відпрацювання нових практичних навичок, нові знання, вміння та здача контрольного заліку. Студенти коледжу  активно оволодівають професійними компетенціями, щоб стати гарними  спеціалістами.