Лижі -це витривалість і спритність!

Одним із найпопулярніших видів  активного відпочинку є лижі, користь від яких уже доведена давно. Це і свіже морозне повітря, що корисно впливає на легені. Це ритмічні рухи, під час яких задіюється безліч м'язів. Це красива природа, гарні друзі. Це ми як медики вам говоримо. Заради  здорового способу життя, загартування та зміцнення імунітету,  набуття навичок  катання на лижах уже третій день  майбутні медики проводять на спортивній базі м.Суми.
    Студенти дякують дирекції, викладачам та класним керівникам, що були разом з ними, за змістовний відпочинок, позитивні емоції, набутий досвід, драйв та можливість  піклуватися про своє здоров'я.
Передаємо естафету іншим навчальним закладам.
    Сьогодні, 9 лютого, студенти першого курсу разом з класними керівниками та викладачами  фізвиховання  провели заняття з фізичної культури на  базі олімпійської підготовки лижників та біатлоністів "Динамо"  у місті Суми. Одержали масу задоволення,  позитивних емоцій  від катання на лижах та перебування на свіжому зимовому повітрі. Майбутні медики - за здоровий спосіб життя! Зима-не час сидіти вдома. Сніг. Лижі. Лижі-це витривалість і спритність. Це заряд бадьорості та відмінний настрій.Це загартування та підтримка імунітету.
   Студенти коледжу продовжують заняття з фізичної культури  та фізичного виховання на базі олімпійської підготовки лижників та біатлоністів м. Суми. Сьогодні другокурсники разом з класними керівниками та викладачами долали снігові рубежі та весело проводили час.