Сертифікований курс BLS від ERS в Центрі Екстреної медичної допомоги та Медицини катастроф в м. Суми

Ми навчаємо. Ми навчаємося... Не тільки студенти, а й викладачі коледжу систематично  навчаються на курсах підвищення кваліфікації,  відвідують конференції, у тому числі міжнародні,  семінари, вебінари, беруть участь у майстер-класах,  готують до друку статті, посібники....
    27.02.2021 року відбувся сертифікований курс BLS від ERS в Центрі Екстреної медичної допомоги та Медицини катастроф в м. Суми.
    Були проведені тренінги з базової медичної допомоги при зупинці серця за допомогою серцево-легеневої реанімації та АЗД. День пройшов насичено та продуктивно. Ще кілька наших викладачів  отримали сертифікати з BLS. Свої знання та вміння вони передаватимуть нашим студентам.