Перша доза вакцини проти COVID-19

12 березня 2021року, викладачі, студенти, співробітники Лебединського фахового медичного  коледжу отримали першу дозу вакцини проти коронавірусної інфекції.
    Рівно рік тому було оголошено про введення карантину в Україні у зв'язку з епідемією Covid-19.
Рік тому ми ще проводили масові заходи, якраз напередодні був конкурс професійної майстерності серед студентів 4 та 3 курсу, проведений за активної підтримки та участі Центру екстреної медичної допомоги та Медицини катастроф, м.Суми. А далі ....були онлайн-заняття, онлайн-позакласні заходи, онлайн-наради. Ми всі бажаємо повернутися до життя без карантинних обмежень.
    Тому медики і педагоги,  які найбільше піддаються ризику захворіти, як тільки сталася така можливість, отримали щеплення. Бажаємо всім здоров'я. Далі цитата із офіційного сайту МОЗ України "Вакцини AstraZeneca схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров'я і Європейською агенцією з лікарських засобів (EMA). Їх дозволили використовувати у понад 50 країн світу, серед яких ЄС, Велика Британія та США. Ефективність захисту проти Covid-19 становить близько 63%. Масштабні клінічні випробування у Британії, Бразилії та Південній Африці за участі 23 тисяч людей показали, що AstraZeneca є безпечною та ефективною для профілактики Covid-19 у людей віком від 18 років."