Всесвітній тиждень "Обережно: стійкість до протимікробних препаратів"

У рамках Всесвітнього тижня " Обережно: стійкість до протимікробних препаратів", що проводиться під егідою ВООЗ та МОЗ України у Лебединському фаховому медичному коледжі імені проф.М.І Ситенка  була проведена науково-практична конференція.  Студенти групи 3фА представили  власні дослідження даної проблеми, вказали на основні причини стійкості до протимікробних препаратів, наслідки неправильного використання антибіотиків та шляхи вирішення. Особливу увагу звернули на питання призначення антибіотиків при коронавірусній інфекції відповідно до протоколів МОЗ України. Цікавий формат проведення цього заходу. Частина студентів знаходилася в актовій залі,  частина - в аудиторіях, дотримуючись карантинних вимог,  деякі студенти - вдома. І всі мали можливість приєднатися до проведення конференції за допомогою  платформи  МЕЕT.  Студенти відповідали на запитання в чаті, дискутували онлайн та офлайн.