Студентський бал. Конкурс "Кращий студент"

"Віват, студент! Віват, ЛФМК". Під таким гаслом у Лебединському фаховому медичному коледжі пройшов студентський бал онлайн. Були визначені переможці щорічного традиційного конкурсу  "Кращий студент". У номінаціі "Навчання" серед 10 номінантів здобув перемогу студент грпи 4мА Хоменко Володимир. У номінаціі "Розвиток студентського самоврядування" переміг студент гупи 3фА Сосєдка Денис.  У номінаціі "Науково-пошукова робота" перемогла студентка групи 4мА Нестерова Валерія. У номінаціі "Волонтер" здобув перемогу студент групи 3мА Костюк Назар. У номінаціі "Спорт" перемогла студентка групи 4мА Макаренко Яна. У номінаціі "Розвиток художньоі самодіяльності здобула перемогу студентка групи 3фА Лисенчук Єлизавета. А звання " Кращий студент -2019" серед 54 претендентів отримала студентка групи 4фА Лопа Яна - відмінниця навчання, стипендіат голови Сумськоі обласноі ради, преможниця багатьох конкурсів. Вітаємо всіх студентів з Міжнародним днем студента. Бажаємо , щоб легким було навчання, щоб нудьга не дошкуляла, драйв та радість лиш дарує хай студентське вам життя. Хай знання вам допоможуть у дорослому житті.